Ewaluacja

  Szanowni Państwo,

  w trosce o utrzymanie wysokiej jakości naszych usług oraz spełnienie Państwa oczekiwań i potrzeb, uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ANKIETY OKRESOWEJ. Jesteśmy przekonani, że przekazana opinia pozwoli nam w jeszcze większym stopniu spełniać Państwa wymagania.
  (wszystkie pola są wymagane)

  1. Jaki podmiot Państwo reprezentują:

  jestem osobą fizycznąspółdzielnia socjalnaspółdzielnia pracyorganizacja pożytku publicznegozakład aktywności zawodowejklub integracji społecznejcentrum integracji społecznejwarsztaty terapii zajęciowejspółdzielnia inwalidów i niewidomychInstytucja pomocy i integracji społecznejInstytucja rynku pracyJednostka administracji samorządowejOrganizacja pozarządowaPartner społeczno-gospodarczyMediaPrzedsiębiorcaInny:

  2. Z których usług Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego korzystali Państwo w bieżącym roku:

  SzkoleniaDoradztwoAnimacja i współpraca z podmiotami zewnętrznymiInformacjaUsługi prawneUsługi księgoweUsługi marketingoweUsługi doradztwa biznesowego

  3. Prosimy o ocenę w skali od 1 do 5 jakość merytoryczną świadczonych usług w ramach Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego (gdzie: 1 - słaba, 2 - średnia, 3 - wystarczająca, 4 - dobra, 5 - doskonała):

  Szkolenia:
  Doradztwo:
  Informacja:
  Animacja i współpraca z podmiotami zewnętrznymi:
  Usługi prawne:
  Usługi księgowe:
  Usługi marketingowe:
  Usługi doradztwa biznesowego:

  4. Z których usług Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego chcieliby Państwo skorzystać w najbliższym okresie:

  SzkoleniaDoradztwoAnimacja i współpraca z podmiotami zewnętrznymiInformacjaUsługi prawneUsługi księgoweUsługi marketingoweUsługi doradztwa biznesowego

  5. Czy usługi świadczone przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego przyczyniły się do wzrostu Państwa umiejętności w zakresie samodzielnego aplikowania o zewnętrzne źródła finansowania działalności Podmiotów Ekonomii Społecznej:

  6. Czy usługi świadczone przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego przyczyniły się do wzrostu Państwa wiedzy w zakresie funkcjonowania Podmiotów Ekonomii Społecznej:

  7. Czy usługi świadczone przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego przyczyniły się do wzrostu Państwa wiedzy w zakresie prowadzenia przedsiębiorstwa społecznego:

  8. Czy usługi świadczone przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego przyczyniają się do wzmocnienia potencjału Państwa instytucji w sektorze ekonomii społecznej:

  9. Czy usługi świadczone przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego spełniły Państwa oczekiwania:

  Dziękujemy Państwu serdecznie za wypełnienie ankiety!
  Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych usług Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego.

  Aby wysłać ankietę prosimy o zaznaczenie "Nie jestem robotem" i kliknięcie przycisku "Wyślij".