Ewaluacja

Szanowni Państwo,

w trosce o utrzymanie wysokiej jakości naszych usług oraz spełnienie Państwa oczekiwań i potrzeb, uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ANKIETY OKRESOWEJ. Jesteśmy przekonani, że przekazana opinia pozwoli nam w jeszcze większym stopniu spełniać Państwa wymagania.
(wszystkie pola są wymagane)

1. Jaki podmiot Państwo reprezentują:

jestem osobą fizycznąspółdzielnia socjalnaspółdzielnia pracyorganizacja pożytku publicznegozakład aktywności zawodowejklub integracji społecznejcentrum integracji społecznejwarsztaty terapii zajęciowejspółdzielnia inwalidów i niewidomychInstytucja pomocy i integracji społecznejInstytucja rynku pracyJednostka administracji samorządowejOrganizacja pozarządowaPartner społeczno-gospodarczyMediaPrzedsiębiorcaInny:

2. Z których usług Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego korzystali Państwo w bieżącym roku:

SzkoleniaDoradztwoAnimacja i współpraca z podmiotami zewnętrznymiInformacjaUsługi prawneUsługi księgoweUsługi marketingoweUsługi doradztwa biznesowego

3. Prosimy o ocenę w skali od 1 do 5 jakość merytoryczną świadczonych usług w ramach Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego (gdzie: 1 - słaba, 2 - średnia, 3 - wystarczająca, 4 - dobra, 5 - doskonała):

Szkolenia:
Doradztwo:
Informacja:
Animacja i współpraca z podmiotami zewnętrznymi:
Usługi prawne:
Usługi księgowe:
Usługi marketingowe:
Usługi doradztwa biznesowego:

4. Z których usług Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego chcieliby Państwo skorzystać w najbliższym okresie:

SzkoleniaDoradztwoAnimacja i współpraca z podmiotami zewnętrznymiInformacjaUsługi prawneUsługi księgoweUsługi marketingoweUsługi doradztwa biznesowego

5. Czy usługi świadczone przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego przyczyniły się do wzrostu Państwa umiejętności w zakresie samodzielnego aplikowania o zewnętrzne źródła finansowania działalności Podmiotów Ekonomii Społecznej:

6. Czy usługi świadczone przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego przyczyniły się do wzrostu Państwa wiedzy w zakresie funkcjonowania Podmiotów Ekonomii Społecznej:

7. Czy usługi świadczone przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego przyczyniły się do wzrostu Państwa wiedzy w zakresie prowadzenia przedsiębiorstwa społecznego:

8. Czy usługi świadczone przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego przyczyniają się do wzmocnienia potencjału Państwa instytucji w sektorze ekonomii społecznej:

9. Czy usługi świadczone przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego spełniły Państwa oczekiwania:

Dziękujemy Państwu serdecznie za wypełnienie ankiety!
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych usług Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecineckiego.

Aby wysłać ankietę prosimy o zaznaczenie "Nie jestem robotem" i kliknięcie przycisku "Wyślij".