Kluby Ekonomii Społecznej

POWIAT ŁOBESKI

  • Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Łobeskiego,                                                                                                                                                                                                     73-150 Łobez ul. Kościuszki 3 , animator  Monika Makurat pełni dyżur  w pierwszy czwartek miesiąca , godz. 17:00-18:00
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Karwowa,                                                                                                                                            73-150 Łobez Karwowo 22A, animator  Bożena Zarecka pełni dyżur  w pierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 13:00-14:00

POWIAT SZCZECINECKI

  • Lokalna Grupa Działania Pojezierze Razem                                                                                                                                      78-400 Szczecinek ul Warcisława IV 16 pok. 101, animator Dariusz Siubdzia pełni dyżur w  pierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 16:10-17:10
  • Koło Gospodyń Wiejskich  Żurawinki,                                                                                                                                          78-425 Sępolno Wlkp 59, animator Agnieszka Myszka pełni dyżur w pierwszą środę miesiąca , godz. 18:00-19:00
  • Fundacja Miłosierdzie i Wiedza,                                                                                                                                                             78-401 Szczecinek ul. Bartoszewskiego 12/12, animator Mariusz Michalski pełni dyżur  w pierwszy wtorek miesiąca , godz. 16:00-17:00
  • Spółdzielnia ” Dom i Ogród”                                                                                                                                                                      78-446 Silnowo,  Piława 62/2, animator Anna Malarska pełni dyżur w pierwszy wtorek miesiąca , godz. 17:00-18;00
  • Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacji                                                                                                                                          78-425 Biały Bór ul. Tamka 3, animator Aleksander Leszczyński pełni dyżur w pierwszy poniedziałek miesiąca , godz. 14:00-15:00

POWIAT ŚWIDWIŃSKI

  • Lokalna Grupa Działania                                                                                                                                                                        78-300 Świdwin ul. Kołobrzeska 43 II pietro, animator Aneta Ogińska pełni dyżur w pierwszy wtorek miesiąca,   godz. 15:00-16:00
  • Stowarzyszenie Kluczkowo                                                                                                                                                                        78-324 Cieszeniewo Kluczkowo 32, animator Anna Olejniczak pełni dyżur w pierwszy czwartek miesiąca ,godz. 19:00-20:00

POWIAT WAŁECKI

  • R.Man Roman Wiśniewski                                                                                                                                                                         78-600 Wałcz ul. Gen. Okulickiego 10-14/12 , animator Roman Wiśniewski pełni dyżur w pierwszy poniedziałek miesiąca, godz 14.00-17.00
  • Stowarzyszenie Klub Otwartej Twórczości                                                                                                                                         78-640 Tuczno ul. Wąska 3, animator Marzena Domańska pełni   dyżur w pierwszy piątek miesiąca , godz. 18:00-19:00
  • Ośrodek Kultury w Mirosławcu                                                                                                                                                    78-650 Mirosławiec ul. Parkowa 1, animator Anna Dzida pełni dyżur w pierwszy poniedziałek miesiąca , godz. 15:30- 16:30

POWIAT DRAWSKI

  • Stowarzyszenie Biały Zdrój                                                                                                                                                                                                                 78-540 Kalisz Pomorski Biały Zdrój 25, animator Dorota Bukowska  pełni dyżur w pierwszy poniedziałek miesiąca , godz. 16:00-17:00
  • Stowarzyszenie ToTu Akademia Twórczych Umiejętności                                                                                                75-550 Czaplinek ul. Studzienna 2, animator Marta Sadowska pełni dyżur  28 każdego miesiąca , godz. 14:00-15:00
  • Stowarzyszenie  Zrozumieć    nas                                                                                                                                                            78-500 Drawsko Pomorskie ul. Dworcowa 14,  animator Aleksandra Szundryk pełni dyżur w drugi wtorek miesiąca , godz. 15:00-16:00